Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

                                                             Ankara Asansörlü Nakliyat

Türkiye’nin Başkenti olan Ankara da ve Tüm Türkiye de siz değerli müşterilerimize 1990 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.  Ankara evden eve nakliyat sektöründe oldukça gelişmiştir. Ankara Evden Eve Nakliyat alanında gün geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız Ankara nakliyat alanına kolaylık sağlamış ve Ankara da Asansörlü Nakliyat uygulamasına adım atmıştır. Ankara asansörlü nakliye  Evden eve nakliyat sektöründe oldukça kolaylık sağlamış ve iş gücünü azaltarak iş riskini yarı yarıya indirmiştir.

Ankara Asansörlü nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize sunabildiğimiz imkanlar oldukça müşteri memnuniyetine uygun ve işin kalitesini arttıran türdendir.  Bin bir zorlukla aldığınız eşyalarınızın kırılmasını, çizilmesini, hasar görmesini istemediğinizi bilerek siz değerli müşterilerimize taşıma kolaylığı ve iş güvenliği sağlayan Asansörlü taşımacılığımızı önermekteyiz.

TECRÜBE : İşinde uzman kaliteli , güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile son derece başarılı olumlu sonuçlar aldığımız işlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kaliteli ve güvenilir bir firma olarak akılda kalmaktır. Hedeflerimize ve amaçlarımıza kaliteli ve uzman kadromuz ile daima ulaşabildiğimizi belirtmek isterim.  1990 yılından bu yana bizden kopmayan elemanlarımızdan tutun da en az 8 yıldır bizimle birlikte çalışan en yakın kadromuza kadar daima övgü ve güven içerisinde çalışmaktayız. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kullanan elemanlarımız ve yükleme işlemi yapan elemanlarımızın sertifikaları ve izin belgeleri mevcuttur.

SİGORTA : Sizin için değerli olan eşyalarınızı taşıma ve yükleme esnasında zarar görme olasılığını göz önüne alarak Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile eşyalarınızı kırılma, çizilme , yıpranma , taşınırken hasar görme gibi durumlara karşılık sigortalıyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda temin edilmek üzere zararınız karşılanır. Yapılan sigorta ek ücrete tabii değildir.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ : Bizimle iletişime geçme aşamasından hemen sonra sizinle belirlediğimiz tarihte, belirlediğimiz saatte, belirlediğimiz adrese  ücretsiz ekspertizimizi yönlendiriyoruz. Yönlendirdiğimiz Ücretsiz ekspertiz Eşyalarınızı daha sağlıklı taşıtmak adına biz evden eve nakliyat firmasına bir fizibilite raporu hazırlamaktadır. Eşyalarınızın boyutunu, ölçüsünü, adetini, kırılabilme olasılığını hesaplayarak , bütçe hesabı yapar ve fiyatlandırma içeren bir fizibilite raporu hazırlanır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması Ankara evden eve nakliyat firmalarının çoğunlukla müşteriye vaad edilen fakat uygulanmayan bir uygulamadır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması zorunlu bir uygulamadır. Bu işlemi uygulamayan firmalar genellikle işinin ehli değildir. Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek adına istediğimiz bu uygulamanın önemini umarım aktara bildik.

SÖZLEŞME : Karşılıklı anlaşma sonrası uygulamaya konulan sözleşme her iki tarafında haklarını korumaktadır.Hem sizin hem de biz İtimat nakliyat firmasını kapsayan karşılıklı güvence sağlayan sözleşmemizi kesinlikle işin en başında uygulamaktayız. Yapılan sözleşmede işin içeriği , Eşyaların değeri, teslim edilen tarihi, Eşyaların nakil adresleri , Anlaşılan işin değeri(fiyatlandırması), Sigorta içerikleri ve Herhangi bir olumsuzlukta eşyanın kırılması,çizilmesi, zarar görmesi durumunda firmamızın bu aksiliğin bedelini ödeyeceğine dair müşterimizi mağdur etmeyecek her türlü ihtimali kapsamaktadır. Yapılan sözleşme Her iki tarafı da memnun edecek kapsamda ayarlanmıştır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Şartları : 300 kg a kadar yük taşıyabilen 20. kata kadar yükselebilen yurt dışından getirdiğimiz 5 adet asansörlerimiz, son model nakliye araçlarımız , kaliteli ekipmanlarımız ile Ankara asansörlü nakliyat alanında siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel ekibimiz ile Aldığımız işin hakkını vererek çalışmaktayız . Ankara Ulaştırma Bakanı tarafından verilen K1, K3 ve marka tescil belgelerimiz ile Ankara evden eve nakliyat sektöründe oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. Eşyalarınızı son derece korunaklı kolilerimize  yerleştirmeden önce patlatmalı naylonlarımız ile paketleyerek , Kaliteli bir şekilde ambalajlayıp, korunaklı kolilerimize yerleştiriyoruz. İster 10. katta oturun ister 18. katta oturun 20. kata kadar yükselebilen son teknoloji asansörlerimiz ile sizlere 1990 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duymaktayız.

social position

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir