Hemen arayınWhatsAppp

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

İtimat Nakliyat Ankara olarak 1990 yılından beri Ankara Nakliyat alanını kapsayan her türlü taşımacılıkta ilk akla gelen firma olmaktan her daim gurur durmaktayız. Nakliyat sektörünü kapsayan Ankara Ofis Taşımacılığı,  Ankara Şehirler arası Nakliyat, Ankara Şehir içi Nakliyat , Ankara Asansörlü Nakliyat,Büro nakliyat olmak üzere her alanda uzman kadromuz , KAliteli ve şeffaf ekibimiz , Son model  araçlarımız ile Ankara Evden Eve Nakliyat sizlere hizmet vermekteyiz . Kapsamlı ve detaylı bilgileri ile yerinde ekspertizimiz, eşyalarınızı güvenceye alacak fizibilite raporu hazırlamaktadır.

NAKLİYAT ÖNCESİ SUNULAN VE GERÇEKLEŞTİRİLEN AŞAMALAR : Ankara Evden Eve Nakliyat Öncelikle Siz değerli müşterimizin memnuniyetini karşılamak bizim en öncelikli görevimiz olduğunu belirtmek isteriz. Ankara İtimat nakliyat firması olarak anlaşma esnasında yapılacak çalışmalarımız sırası ile şöyledir.

  • Öncelikle Eşyalarınız yerinde ekspertiz ile incelenerek hesaplaması yapılır. Ardından Eşyalarınızın miktarı , değeri hesaplanır  ve eksper tarafından fizibilite raporu hazırlanır.
  • Ekspertiz tarafından yazılan fizibilite raporu sonucunda fiyatlandırma yapılarak, sizin içinde en uygun fiyat listesi oluşturulur.
  • Karşılıklı anlaşmaya varıldıktan sonra gerekli görülen uzman ekibimiz ve modern araçlarımız siz değerli müşterilerimize tanıtılır.
  • Ardından  Sigortalama işlemi için hazırlanan fizibilite raporunda göz önüne alınarak eşyalarınıza gerekli sigortamızı yapmaktayız.
  • Sigortalama işlemi sonucunda Karşılıklı her iki tarafında güvence altına alacak sözleşme yapılır.
  • Eşyaların Taşınacağı nakil adresleri belirtilip, taşınacağı gün ve saat teğet edilerek Anlaşma sağlanır.

NAKLİYAT ESNASINDA UYGULANAN AŞAMALAR: Ankara Evden Eve Nakliyat öncesi yapılan anlaşma sonucunda Ankara nakliyat olarak nakil olacak yerleşim yerinden ikamet edilecek yere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar ayarlanır Ankara Evden Eve Nakliyat Nakliyat esnasında uygulanan aşamalar şu şekildedir ;

  • Öncelikle Nakil olacak yerleşim yerine uzman ve işinde profesyonel ekibimiz ile kaliteli ekipmanlarımız aracılığıyla hizmet vermeye hazır bir şekilde bulunmaktayız.
  • Değerli ve kıymetli eşyalarınız son derece dikkatli bir şekilde korunaklı kolilerimize yerleştirilip, ambalajlama işlemi sonucu son derece dikkatli bir şekilde isteğe bağlı anlaşma ile asansörlü taşımacılığımız ile eşyalarınız modern ve son model nakliyat araçlarımıza yüklenmektedir.
  • İkamet edilecek adrese ulaşan eşyalarınız isteğinize bağlı şekilde yerleştirilip ,düzenlenir.
  • Sizinde memnuniyetinizi alarak işimizi anlımızın akıyla teslim etmenin mutluluğu içersinde ayrılırız.

 İşinde uzman kaliteli , güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile son derece başarılı olumlu sonuçlar aldığımız işlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kaliteli ve güvenilir bir firma olarak akılda kalmaktır. Hedeflerimize ve amaçlarımıza kaliteli ve uzman kadromuz ile daima ulaşabildiğimizi belirtmek isterim.  1990 yılından bu yana bizden kopmayan elemanlarımızdan tutun da en az 8 yıldır bizimle birlikte çalışan en yakın kadromuza kadar daima övgü ve güven içerisinde çalışmaktayız.

Sizin için değerli olan eşyalarınızı taşıma ve yükleme esnasında zarar görme olasılığını göz önüne alarak Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile eşyalarınızı kırılma, çizilme , yıpranma , taşınırken hasar görme gibi durumlara karşılık sigortalıyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda temin edilmek üzere zararınız karşılanır. Yapılan sigorta ek ücrete tabii değildir.

Eşyalarınızı daha sağlıklı taşıtmak adına biz Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına bir fizibilite raporu hazırlamaktadır. Eşyalarınızın boyutunu, ölçüsünü, adetini, kırılabilme olasılığını hesaplayarak , bütçe hesabı yapar ve fiyatlandırma içeren bir fizibilite raporu hazırlanır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması Ankara evden eve nakliyat firmalarının çoğunlukla müşteriye vaad edilen fakat uygulanmayan bir uygulamadır. Ücretsiz ekspertiz uygulaması zorunlu bir uygulamadır

Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak sizi memnun edebilmek bizim en öncelikli amacımızdır.Sizin memnuniyetiniz bizim referansımızdır. Unutmayalım ki ; yapılan işten memnun müşteri her zaman için geri kazançtır. Size hizmet etmekten ve memnun etmekten biz Ankara Nakliyat olarak her daim gurur duymaktayız…

social position

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir