Hemen arayınWhatsAppp

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

1990 yılından bu yana yaptığımız çalışmalar ile daima göz önünde bulunmaktayız. Çankaya evden eve nakliyat alanında her daim sizin tercihiniz olmaktan gurur duymaktayız.Ankara da evden eve nakliyat Sektöründe itimat nakliyat Ankara olarak yılların verdiği tecrübe, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı ile talep edilen süreçte en doğru ve hızlı şekilde organize olmayı bilmektedir. Kendisine emanet edilen eşyaları yeni taşınılacak alana aldığı şekilde ulaştırarak yerleşimini sağlar. Tamamen karşılıklı güven içerisinde gelişen nakliyat işinde başta Çankaya da evden eve nakliyat olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.Taşınma işlemi sadece eşyaların bir bölgeden diğer bir bölgeye gelişi güzel şekilde taşınması şeklinde olmamalıdır. Bu durumda en değer verdiğimiz eşyalarımızın zarar görmesi ya da kaybolması yaşanabilecek olası durumlar arasında sayılabilir. Nakliyat sektöründeki ihtiyaç artışı Son zamanlarda oldukça fazladır. Bunun nedeni eşyalarımızı tamamen sorunsuz ve garantili şekilde talep edilen bölgeye güvenle taşınmasını sağlamaktır. Bölgesel olarak dağılımı yapılan elemanlarımız Son derece tecrübeli , işini severek yapan ve ciddiye alan kaliteli uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

1990 yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden hiçbir zaman olumsuz ,kötü şikayetler almadık. Bu durum işimizde oldukça  özenli,titiz ve dikkatli çalıştığımızın göstergesidir.Ankara evden eve nakliyat sektöründe öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Yapılan işten memnun olan müşteri her zaman bizim için olumlu sonuçlar getirerek karşılıklı memnuniyet bırakmaktadır. İşinde uzman kadromuz Sizinde isteklerinizi göz önüne alarak düzenli,planlı ve oldukça kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Ankara’nın Çankaya semtinde Evden eve nakliyat sektöründe hizmet alacak olan sevgili Ankara Çankaya semti sakinlerinin öncelikle yaptıracakların işin garantisini alması gerektiğini belirtmek isteriz. Yapılacak olan Evden eve nakliyat işleminde Çankaya semti sakinlerinin ilk öncelik vermesi gerektiği konu Tecrübedir. Ankara’nın Çankaya semtinde evden eve nakliyat sektöründe hizmet verecek profesyonel kadromuz son derece tecrübeli ve kaliteli bir ekipten oluşmaktadır.Çankaya evden eve nakliyat departmanında çalışan ekibimiz en yeni üyesi en az 8 yıldır bizimle birlikte hizmet veren güvenilir , titiz, ve kaliteli elemanlarımızdır. Ankara evden eve nakliyat alanında dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur eşyalarımızın uzman bir ekspertiz tarafından yerinde tespit edilip sigortalanmasıdır. Sizin için değerli ve kıymetli eşyalarınız herhangi bir çizilme, yıpranma ve zarar görme durumunda Çankaya evden eve nakliyat kadrosu tarafından şirketimiz itimat nakliyat Ankara kapsamında sigortalanmaktadır. Sigortalamadan sonra yapılacak bir diğer unsur ise Sözleşmedir. Karşılıklı olarak her iki tarafıda güvence altına alarak tüm haklar gözeterek yapılır. Sözleşme işin başlangıcında imzalanarak fiyatlandırma , adresler , istenilen hususlar, hesaplanan eşya adetleri , değerlerini içerir. İş teslimatından sonra sözleşme saklanmaktadır. Herhangi bir olumsuzlukta sözleşme devreye girerek oluşan problem çözülür.

28 yıldır içinde bulunduğumuz Ankara evden eve nakliyat Ankara’nın Çankaya semtinde de hizmet vermektedir.Her türlü taşımacılık evden eve taşımacılık, büro ve ofis taşımacılığı da dahil olmak üzere siz değerli Ankara Çankaya semti sakinlerine hizmet vermektedir. Ankara Çankaya semtinin bütün mahallelerine ulaşan son model araçlarımız bulunmaktadır. Karşılıklı yapılan anlaşma doğrultusunda her iki tarafıda memnun edeceğimizin teminatını vermekteyiz. İşimizde uzman olduğumuzu referanslarım ile destekleyerek 1990 yılından bu yana ispatlamaktayız. Müşteri memnuniyetini gözeterek yaptığımız her işte başarılı olmamın mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Günden güne gelişerek büyüyen şirketimiz İtimat nakliyat evden eve nakliyat hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak emin adımlarla ilerlemektedir.

 

social position

Bu gönderiyi paylaş

Comments (6)

 • Sedanur cevap

  İtimat nakliyatla evimi taşıttım çok memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

  12 Kasım 2018 , 18:15
 • sevgi cevap

  Bir nakliyata ihtiyacım oldu internetten araştırdım itimat nakliyatla tanıştım önceden gelip ücretsiz ekspertiz yaptılar fiyatta anlaştık ondan sanra gelip evimi taşıdılar çok memnun kaldım hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

  12 Kasım 2018 , 18:34
 • Begüm cevap

  Tek kelimeyle mükemmel taşımacılık işçilik süper ALLAH RAZI OLSUN EŞYALARIM tertemiz taşındı herkese tavsiye ederim

  14 Kasım 2018 , 19:30
 • Ferit cevap

  İlk öncelikle itimat nakliyat ailesine cok tesekkur ederim esyarımı cok güzel paketlediler herkeze tavsiye ederim

  14 Kasım 2018 , 19:36
 • Çelik cevap

  İtimat nakliyat la anlaştım gelip önce paketlediler sonrada taşıdılar hiç bir sorun yaşamadım ve çok memnun kaldım hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

  11 Ocak 2019 , 18:42
 • Serhat cevap

  Bu çağın en güvenilir firması herkese tavsiye ediyorum

  8 Nisan 2019 , 21:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir